Kalite

Image
Image
KALİTE

Kaydöksan kalite yönetim sistemleri ile entegre olarak üretim yapmaktadır.

Kaydöksan'da yüksek kalite standartlarını karşılamak ve sürekliliğini sağlamak için en son modern kalite kontrol yöntemleri ve kalite yönetim sistemleri kullanılmaktadır. Sahip olduğumuz uluslararası ürün kalite standartları ve kalite yönetim sistem sertifikalarından gelen sorumluluk ve yükümlülüklerin bilincinde olarak, tasarım aşamasından başlayarak son ürün elde edilinceye kadar yürütülen tüm üretim süreçleri özenle takip edilmektedir. Ürünler, süreç içerisinde ve süreçler arası geçişlerde, daha önce belirlenen kalite kontrol kriterlerine göre periyodik olarak sürekli kontrolden geçirilmektedir.

Metalurji ve Malzeme Laboratuvarında malzemenin metalurjik ve mekanik testleri yapılmaktadır. Bu testlerin yanı sıra, kum test cihazları ile kalıp kumu kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirilir. Dökülen ürünlerin mikro yapısal uygunluğunu doğrulamak için, Metalurji ve Malzeme laboratuvarlarındaki gelişmiş teknolojik ekipmanlar kullanır. Tam otomatik numune hazırlama ünitesi ve spektrometre, hızlı ve güvenilir metal kompozisyon analizi ile yüksek hacimli üretime olanak sağlanmaktadır.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Kaydöksan Kalite Belgeleri

Image

IATF 16949

Müşterilerin memnuniyetini sağlayan ürünleri, toplam kalite yönetimini uygulayarak, müşterinin istediği özelliklerde ve öngörülen standartlarda, ekonomik olarak üretmek ve tam zamanında karşılamaktır.

Image

ISO 9001

Yasal ve mevzuat şartlar ile birlikte, müşteri gereksinimleri ve beklentileri hassasiyetle takip edilecek ve yerine getirilecektir.

Image
Image

ISO 14001

"Sürekli gelişme" için hedef çalışmaları yapılacak ve periyodik olarak gözden geçirilecektir.

Sertifikalar

Sertifikalar